Nabízím tyto služby.

Výroba webu

Potřebujete nový web? Nabízím služby od návrhu názvu domény, zařízení webhostingu, a nahrání systému na doménu po samotnou realizaci webu.

Mám několikaleté zkušenosti s tvorbou webů v systému WordPress. V portfoliu mám weby ve stylech online obchod, fotografický web, sportovní web, profesní web a firemní web. Podívejte se na některé z mých realizací:

Webová analytika

Váš web následně napojím na analytické nástroje Google Analytics 4, Google Search Console a Google Ads pro měření výkonu webu a tvorbu vlastních reklam. Nastavím pro vás měsíční report pro analýzu výsledků nejdůležitějších metrik.

SEO

Aby na web začali chodit uživatelé, potřebujete mít webové stránky postavené na kvalitní optimalizaci pro vyhledávače (tzv. SEO). Cílem této služby je přirozená dohledatelnost webu ve vyhledávačích bez investice do reklamy.

Nabízím kompletní SEO audit, který se skládá z analýzy klíčových slov, analýzy konkurence, obsahové analýzy (meta tagy, struktura, blog, FAQ), on-Page SEO (indexace, sitemapa, interlinky, duplicity, canonicals, stavové kódy, rychlost…), off-page SEO (backlinky, broken linky, linkbuilding, PR články, expirované domény, microsites),  a UX.

Než začneme spolupracovat, potřebuji zjistit pomocí briefu základní informace o vašem webu. Brief funguje na základě online dotazníku. Co z briefu nevyčtu, dořešíme pomocí videocallu. Primárně mě zajímá, kde vidíte vaši konkurenci, na jakém systému běží web a kdo programuje stránky.

Foto služby

Chybí vám fotky na web a nechcete ty z fotobanky? V rámci fotografických služeb nabízím kompletní produktové focení pro eshopy, lifestyle a portrétové focení pro profesní a osobní blogy. Dále je možnost reportážních focení z různých akcí.